۳ راهکار ساده برای قرار گرفتن در جمع افراد موفق در حوزه فروش

۳ راهکار ساده برای قرار گرفتن در جمع افراد موفق در حوزه فروش

۱- هرروز ۳۰ تا ۶۰ دقیقه مطالعه کنید

خواندن برای مغز مانند ورزش برای جسم است. بهترین کتاب‌های فروش را بخرید و هر صبح یک ساعت بهترین روش‌ها، استراتژی‌ها و تکنیک‌های فروشی که تاکنون استفاده‌شده است را مطالعه کنید. خبرنامه‌ها، مقالات و مجله‌های فروش را بخوانید.

 

۲- به سی‌دی‌ها و کتاب‌های صوتی آموزشی گوش دهید

در اتومبیل و با موبایل به آن‌ها گوش دهید و مطالب جدید بیاموزید. اتومبیل خود را به یک «کلاس سیار» تبدیل کنید. به گفته زیگ زیگلر « در دانشگاه اتومبیلتان ثبت‌نام کنید و در دوران کاری خود تمام‌وقت در آن حضورداشته باشید »

 

 

۳- در هر سمیناری که می‌توانید شرکت کنید

از امروز تصمیم بگیرید هرسال در ۴ سمینار شرکت کنید. در ردیف جلو بنشینید و یادداشت‌های مفید بردارید. با سخنران یا مربی صحبت کنید و سؤال بپرسید. زمانی را به دیدار با سایر افرادی اختصاص دهید که در آن سمینار شرکت کرده‌اند و از آن‌ها بپرسید چه مطلب مهمی آموخته‌اند.

وقتی از سمینار به خانه برمی‌گردید، یادداشت‌ها را مرور کنید.هفته‌ای یکبارآن‌ها را مرور کنید و این کار را یک ماه ادامه دهید. با دقت به اقدامات خاص و ممکن برای اجرایی کردن ایده‌هایی که آموخته‌اید، فکر کنید.

سمینار را به تجربه‌ای غنی و رضایت‌بخش برای کارتان تبدیل کنید.

سجاد شاکری هستم مدیر سایت توپاز وب . عاشق یادگیری و تمرین برای ساخت آینده ای بهتر . امیدوارم در این سایت بتونیم چیزهای خوبی از هم یاد بگیریم

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *