۷ کاری که باعث می شود شما جزء بهترین فروشنده حوزه خود باشید

۷ کاری که باعث می شود شما جزء بهترین فروشنده حوزه خود باشید

یک جمله معروف هست که میگه «مشتری پادشاه است» این جمله کاملا درست است زیرا مشتری باعث رشد و پیشرفت شما می شود شما باید همیشه بتونید مشتری خود را راضی نگهدارید . عامل دیگری که شاید به اندازه مشتری مهم باشد فروش است . با توجه به بازار پر رقابت امروز ، فروش یکی از سخت ترین کارها در هر کسب و کاری است . ما  در این مقاله ۷ کاری که باعث می شود شما فروش خوبی داشته باشید و جزء بهترین فروشنده حوزه خود باشید را برسی میکینم

۱- بهترین باشید

تصمیم بگیرید درفروش ممتاز شوید. مصمم باشید هر هزینه، تلاش یا  هر مقدار زمان لازم را صرف کنید تا جزو ۱۰ یا ۲۰ درصد برتر افراد پردرآمد حوزه کاری خود قرار گیرید.

دلیل اینکه اغلب افراد جزو ۱۰ درصد فروشندگان برتر حوزه کاری خود قرار نمی‌گیرند این است که هرگز برای این کار تصمیمی نگرفته‌اند. درباره‌اش فکر می‌کنند، خیال می‌پرورانند و آرزو می‌کنند که درآمد کافی داشته باشند، اما هرگز تصمیمی قطعی نمی‌گیرند تا همه هزینه‌های لازم برای ممتاز شدن در کار فروش را بپردازند.

خبر خوب اینکه همه مهارت‌های فروش قابل یادگیری است. می‌توانید تمام مهارت‌های لازم برای رسیدن به اهداف مختلف فروش را یاد بگیرید. هیچ محدودیتی وجود ندارد.

 

۲- مهارت کلیدی لازم را بیاموزید

عامل اصلی محدود‌کننده موفقیت بیشتر درفروش را مشخص کنید. فرض کنید می‌توانید چوبی جادویی را تکان دهید و یک‌شبه دریکی از مهارت‌های فروش ممتاز شوید. تخصص در کدام مهارت، بیش از همه به افزایش فروش و درآمدتان کمک می‌کند؟

حقیقت این است که فقط به‌اندازه یک مهارت با دو برابر شدن درآمد و تبدیل‌شدن به یکی از پردرآمدترین افراد صنعت خود فاصله‌دارید. با پاسخ دادن به این سؤال به‌احتمال‌زیاد آن مهارت را پیدا می‌کنید.

 

 

۳- با برنده‌ها معاشرت کنید

اغلب با افراد مثبت معاشرت کنید. انتخاب افرادی که در محل کار، بعد از ساعات کاری و عصرها و تعطیلت آخر هفته با آن‌ها معاشرت می‌کنید، تأثیر فوق‌العاده‌ای بر اثرگذاری، شخصیت و میزان موفقیت شما دارد.

 

۴- سلامت و انرژی خود را حفظ کنید

از سلامت جسمی خود به‌خوبی مراقبت کنید. امروز مردم بیشتر و بهتر از هر زمان دیگری در تاریخ بشر زندگی می‌کنند و اغلب کارهایی که در رابطه با سلامت خود انجام می‌دهید، تحت کنترل خودتان است.

 

۵- تصاویر ذهنی خود را بهبود ببخشید

تجسم مثبت را تمرین کنید: خود را به‌عنوان بهترین شخص حوزه کاری‌تان تصور کنید. بدانید تصویری که در درون از خوددارید، به‌تدریج به واقعیت بیرونی تبدیل می‌شود. همه پیشرفت‌های بیرونی با بهبود تصاویر ذهنی آغاز می‌شود. اگر خود را فردی با اعتمادبه‌نفس، مثبت و کاملاً ممتاز در حوزه کاری خود تصور کنید، افکار، سخنان، احساسات و کارهایتان آن تصویر را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

 

۶- با خود گفتگوی مثبت داشته باشید

گفتگوی مثبتی با خودتان داشته باشید. گفتگوهای درونی‌تان را کنترل کنید. روش گفتگوی روزانه با خودتان، تعیین‌کننده ۹۵ درصد احساسات شما است. افراد خوشحال و مثبت با روشی مثبت و سازنده با خود صحبت می‌کنند.

 

۷- مدام کارکنید

در همه کارهایتان عمیقاً عمل ‌محور باشید. به گفته انیشتین « تا حرکتی نباشید هیچ اتفاقی نمی افتد » درفروش هم اگر حرکت نکنید، هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

کارتان را زودتر شروع کنید، سخت‌تر کارکنید بیشتر در محل کار بمانید.

ادامه دهید، مشغول باشید، سریع حرکت کنید. سرعت و میزان فعالیتتان را افزایش دهید.

اگر میخواهید بهترین فروشنده حوزه کاری خود باشید وقت را تلف نکنید

سجاد شاکری هستم مدیر سایت توپاز وب . عاشق یادگیری و تمرین برای ساخت آینده ای بهتر . امیدوارم در این سایت بتونیم چیزهای خوبی از هم یاد بگیریم

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *